Visit
to read complaints and reviews, or file yours.
Turkcell T40
Turkcell Kategorileri
- Araç Takip 93
- Askercell 424
- Avans TL 55
- Cayma Bedeli 2.858
- Çocuk Hattı 265
- Dijital Servisler 1.034
- eSIM 1.166
- Fatura 16.753
- Faturalı Paketler 3.557
- Faturasız Paketler 679
- Gnctrkcll 925
- Hat Aktivasyonu 661
- Hat Devir 844
- Hat Kapatma 831
- Hat Kısıtlama 739
- Hesap 3.384
- Hız Testi 282
- İnternet 10.311
- Kampanya 1.757
- Kamu Tarifeleri 100
- Kontör 149
- Mobil İmza 844
- Mobil Ödeme 771
- Numara Değiştirme 353
- Numara Engelleme 332
- Numara Taşıma 3.425
- Pin Kodu 28
- Platinum 1.028
- Puk Kodu 25
- Rahat Paketler 612
- Salla Kazan 1.211
- Sim Kart 2.759
- Superbox 4.078
- Şebeke 3.119
- Taahhüt 1.612
- Tarife Değişikliği 1.254
- TL Yükle 227
- Upcall 74
- Vınn 61
- Yurt Dışı Paketleri 2.220
Çok Karşılaştırılanlar
Turkcell T40
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Şarj | Micro-USB |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 4.0 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 1600 mAh |
| Dahili Hafıza | 4 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 1 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon S4 MSM8225 |
| Ekran Cözünürlügü | 480x800 Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 0.3 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 480p |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100